Lobby Design söker Client DirectorLäs mer!

Lobby Design är en välrenommerad grafisk designbyrå i Stockholm.

I drygt ett decennium har vi levererat innovativa, kreativa och engagerande designlösningar. Både inom digital och traditionell media.

Trots att vi är en grafisk designbyrå i Stockholm spänner våra kunder över både ett stort geografiskt område och ett stort antal branscher. Det har gett oss erfarenheten och förståelsen för att snabbt sätta oss in i komplexiteten för varje bransch. Vi anpassar den kreativa höjden till Er målgrupp och arbetet drivs alltid av en målsättning att skapa tillväxt och ökade försäljningssiffror.

Lobby Design – experter på grafisk design i Stockholm

Är Ni i behov av en grafisk designbyrå i Stockholm som är experter på grafisk design och som förstår att reklam handlar om att skapa försäljning?

Om så är fallet vill vi gärna, under förutsättningslösa former, träffas och berätta mer om Lobby Design och de tjänster vi erbjuder. Med förhoppning om att lägga en stabil grund för ett framtida samarbete.

Välkommen till Lobby Design – Er grafiska designbyrå i Stockholm

Contact

Get in touch

Grev Turegatan 7
114 46 Stockholm
Sweden

+46 (0)8-121 344 10
info@lobbydesign.se

New business

For new business enquiries please contact CEO Emma Tajiou +46 (0)70-60 28 400 emma@lobbydesign.se

Jobs

We are always looking for creative minds. Feel free to mail spontaneous applications to work@lobbydesign.se

Internship

We love to have talented interns messing around in the studio. Send your portfolio to internship@lobbydesign.se

Grafisk Designbyrå, Stockholm - Lobby Design

Meet the team

Emma Tajiou

CEO/Founder

emma@lobbydesign.se
+46 (0)8-12134411 

Maria Ottosson

Creative Director/Founder

maria@lobbydesign.se
+46 (0)8-12134413 

Madeleine Engelbrecht

Project manager

madeleine@lobbydesign.se
+46 (0)8-12134417 

Hanne Carelius

Senior Designer

hanne@lobbydesign.se
+46 (0)8-12134418 

Marcus Jansson

Web developer

marcus@lobbydesign.se
+46 (0)8-12134414 

Mimmi Ericsson

Designer

mimmi@lobbydesign.se
+46 (0)8-12134416 

Filip Callas

Designer

filip@lobbydesign.se
+46 (0)8-12134412 

Jakob Jerremalm

Designer

jakob@lobbydesign.se
+46 (0)8-12134415